Політика

Канцлерка Німечини Меркель виступила проти приєднання Туреччини до ЄС

Політика/Канцлерка Німечини Меркель виступила проти приєднання Туреччини до ЄС
Зберегти
Вигляд
Таким чином канцлерка Меркель підтримала листопадову резолюцію Європарламенту, який закликав припинити переговори з Туреччиною стосовно її приєднання до ЄС

Канцлерка Німеччини Ангела Меркель виступила проти переговорів в Анкарою про вступ Туреччини до Європейського союзу. Відповідну заяву вона зробила на зустрічі з однопартійцями з Християнсько-демократичного союзу, повідомляє «Интерфакс».

Таким чином канцлерка Меркель підтримала листопадову резолюцію Європарламенту, який закликав припинити переговори з Туреччиною стосовно її приєднання до ЄС.

Такий документ був прийнятий у зв’язку з масовими репресіями режиму Ердогана проти всіх, кого він вважає причетним до спроби перевороту в липні 2016 року.

Раніше повідомлялося, що Туреччина може приєднатися Шанхайської організації співпраці, до складу якої входять Росія, Китай, Казахстан, Таджикистан, Киргизстан й Узбекистан замість вступу до Євросоюзу.

Європарламент проголосував за припинення переговорів з Туреччиною щодо вступу до ЄС через репресії.

Мін'юст Туреччини розкритикував Європарламент за таке рішення.

Нагадаємо, у Туреччині після невдалої спроби перевороту 16 липня були відсторонені від займаних посад або звільнені понад 110 тисяч осіб. 36 тисяч осіб заарештували. 

Пов`язані новини