Репер Каньє Вест (справа) та бізнесмен Ілон Маск. Вест заявив про наміри балотуватися в президенти США в 2020 році, Маск його підтримав
Фото:

Kanye West/Twitter

Американський реп-виконавець Каньє Вест, який нещодавно оголосив про свої президентські амбіції, заявив, що втратив довіру до чинного президента США Дональда Трампа, не вважає його конкурента від демократів Джо Байдена «особливим» і балотується від своєї «Партії народження» (Birthday Party).

Про це Вест розповів в інтерв’ю Forbes.

За словами репера, його кампанія — не піар: «Як і з усім, що я робив у своєму житті, я націлений на перемогу (на виборах президента — ред.)».

Балотуватиметься виконавець як незалежний кандидат від своєї новоствореної «Партії народження», допомагатиме йому в цьому Ілон Маск (який уже заявив про підтримку кандидатури Веста).

Водночас Вест, який раніше публічно підтримував Трампа, заявив, що втратив до нього довіру: «Цим інтерв’ю я знімаю із себе червоного капелюха (мається на увазі кепка кампанії Трампа з його гаслом «Повернімо Америці велич» — ред.).

Утім опонента Трампа — ймовірного кандидата від Демократичної партії Джозефа Байдена — він не вважає «особливим», на відміну від Барака Обами, ба навіть чинного президента США. Тому не бачить нічого поганого в тому, що він може перетягнути електорат афроамериканців від Байдена на себе.

Хоча Вест надто пізно оголосив про свій намір брати участь у виборах, а тому вже не зможе претендувати на підтримку в кількох штатах США, він вважає, що все одно може перемогти — принаймні тому, що в лютому, за його словами, він захворів коронавірусною хворобою.

«Морозить, трясешся в ліжку, приймаєш гарячий душ, дивишся відео, де тобі кажуть, що робити, аби оклигати», — заявив Вест, не навівши інших підтверджень того, що він хворів COVID-19. Водночас він очікує на розробку ліків від коронавірусу, але не вакцини, бо вона — «знак звіра».

Нагадаємо, 5 липня Каньє Вест заявив, що збирається балотуватися в президенти США. Він не уточнив, у якому році це робитиме, але залишив хештег #2020VISION. Тепер же, вочевидь, точно відомо, що йдеться про 2020 рік.

У 2015 році Каньє Вест уже заявляв, що хоче балотуватися у президенти США у 2020 році.

На зустрічі з чинним президентом США Дональдом Трампом у 2018 році Вест казав, що можливо балотуватиметься у президенти у 2024 році. Тоді Трамп заявив, що «це може бути дуже добре».

Президентські вибори у США відбудуться у листопаді 2020 року.

Поділитись: