Львівський футбольний клуб «Карпати» заявив про брак фінансування, через що довелося перенести поєдинок Української премʼєр-ліги «Карпати» — «Маріуполь». Раніше цей матч вже переносили через коронавірус.

Про це повідомляється на сайті клубу.

«Перенесений поєдинок… цілком ймовірно, не відбудеться, як і наступні матчі львів’ян у чемпіонаті. Причина — брак необхідних коштів», — йдеться у повідомленні.

У «Карпатах» зазначають, що тритижневий виїзд обійдеться майже у 1,5 млн грн — карпатівці мали зіграти свої поєдинки «у гостях» через епідеміологічну ситуацію у Львові. Уточнюють, що у клубу таких коштів нема.

Власниками клубу є дві іноземні компанії — «Менділ Лімітед», яка віднедавна належить Олегу Смалійчуку, та «Крісал Холдінгс», що відповідно до документів, належить Каті Парпі.

«Олег Смалійчук тривалий час перебував в Києві й намагався зустрітися із представниками та власниками компанії «Крісал Холдінгс», аби викупити їхню частку клубу чи домовитися про спільне фінансування», — каже виконавчий директор клубу Ростислав Ящишин.

Він зазначив, що, наскільки йому відомо, ця зустріч не відбулася. Також друга сторона жодним чином не реагувала на офіційні листи від Смалійчука з такими ж пропозиціями.

«Не секрет, що в клубу були тривалі фінансові труднощі, ми рік виживали без фінансування. Зараз у «Карпат» буквально нема власних ресурсів та резервів для продовження життєдіяльності, всі можливі варіанти вичерпані. Необхідна солідна дотація, адже карантинні форс-мажори ніяким чином не можна було передбачити під час формування і так урізаного та скромного бюджету», — розповів Ящишин.

Додає, що після зміни власника компанії «Менділ Лімітед» Смалійчук прилетів до Львова та оперативно закрив низку проблемних питань.

«Зараз боргів перед командою нема, щобільше, гравці отримали матеріальне заохочення за проявлений характер у львівському дербі. Однак після відсутності діалогу з компанією «Крісал Холдінгс» Олег Смалійчук повідомив мене, що має можливість фінансувати клуб на свої 50%, оскільки є простим бізнесменом, а не олігархом», — каже Ящишин.

Тому, за його словами, зараз клуб не має можливості виїхати на гру в Маріуполь. Водночас сподівається, що представники «Крісал Холдінгс» звернуть увагу на їхню проблему і «вступлять в конструктивний переговорний процес».

Нагадаємо, 30 травня футбольний клуб повідомив, що тестування на COVID-19 виявили позитивні результати в окремих його гравців та серед персоналу. Тоді «Карпати» оголосили карантин на 15 днів. Тоді через коронавірус не відбувся матч «Карпати» проти «Маріуполя».

16 червня «Карпати» оголосили про вихід гравців і працівників із карантину. Хоча коронавірусну хворобу подолали не всі, «Карпати» розпочали підготовку до наступного матчу.

Поділитись: