Футбольний клуб «Карпати» оголосив про вихід гравців і працівників із карантину, який там ввели через виявлення хворих на COVID-19. Хоча коронавірусну хворобу подолали не всі, «Карпати» розпочали підготовку до наступного матчу.

Про це футбольний клуб повідомив у Facebook.

«Станом на сьогодні (16 червня — ред.), зважаючи на результати проведених ПЛР-тестів, повідомляємо про те, що наразі 8 футболістів та 5 працівників ФК "Карпати" все ще мають ознаки коронавірусу і продовжують залишатися ізольованими», — зазначається в повідомленні.

Там наголошується, що вони не мали контактів із іншими гравцями. Троє працівників старшого віку перебувають у лікарні, їхній стан покращується, решта лікується вдома.

«Таким чином команда розпочне тренувальний процес з усіма здоровими гравцями, зокрема й із великою групою зовсім юних карпатівців. Підготовка до відновлення сезону відбуватиметься виключно у закритому режимі, без допуску будь-яких сторонніх осіб», — додає футбольний клуб.

Наступний матч «Карпати» мають провести з «Олімпіком» 20 червня.

Нагадаємо, 30 травня футбольний клуб повідомив, що тестування на COVID-19 виявили позитивні результати в окремих його гравців та серед персоналу. Тоді «Карпати» оголосили карантин на 15 днів, який завершився напередодні.

Водночас через коронавірус не відбувся матч «Карпати» проти «Маріуполя».

Поділитись: