Картина вуличного художника Бенксі самознищилася після того, як її продали за мільйон фунтів на аукціоні Sotheby’s в Лондоні.

Картина вуличного художника Бенксі «Дівчина з червоною повітряною кулею» самознищилася одразу після того, як її продали за мільйон фунтів на аукціоні Sotheby’s в Лондоні. 

Про це повідомляє Skynews.

Зображення дівчини, яка йде до яскраво-червоної кульки в формі серця, є одним з найбільш відомих образів Бекссі.

«Як тільки ведучий вдарив молоточком після ставки в 1 мільйон фунтів, як процес самоліквідації запустився», — йдеться у повідомленні.

 
 
 
 

View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
A post shared by Banksy (@banksy) on Oct 5, 2018 at 6:45pm PDT

За даними газети Financial Times, в нижній частині рами картини художник сховав механізм для подрібнення паперу (шредер), який пошматував її на дрібні смужки.

«Ми були свідками мистецтва Бенксі. Ми не стикалися в минулому з подібною ситуацією ... щоб картина раптом була розрізана на частини після досягнення на торгах майже рекордного результату для художника. Ми намагаємося з’ясувати, що це означає в контексті аукціону, — цитує видання заяву голови департаменту сучасного мистецтва Sotheby’s Алексом Бранчіком на прес-конференції після закінчення торгів.

У червні в Торонто з виставки викрали картину художника Бенксі «Мисливці за візками», злочинця зафільмували на відео.

Бенксі — псевдонім англійського андерграундного художника графіті , політичного активіста та режисера, особа котрого не встановлена. Навколо його біографії та справжнього імені точиться багато суперечок. Згідно з найпоширенішими версіями, його справжнє ім'я — Роберт або Робін Бенкс.

Графіті Бенксі стали з'являтися на вулицях з початку 1990 років. Нині його роботи оцінюються у мільйони доларів і значно збільшують вартість нерухомості, на яких розміщені.

Поділитись: