Екс-керівник Держагентства з питань залучення інвестиції часів президента Януковича Владислав Каськів вже відшкодував майже 7,5 мільйонів гривень викрадених коштів

Екс-керівник Держагентства з питань залучення інвестиції часів президента Януковича Владислав Каськів вже відшкодував майже 7,5 мільйонів гривень викрадених коштів.

Про це повідомив генеральний прокурор України Юрій Луценко.

«Він відшкодував, тому що знає, що докази серйозні», — сказав генпрокурор.

Також він не виключає можливості подачі апеляції на рішення суду щодо Каськіва. Луценко додав, що прокуратура клопотатиме про арешт, «адже застава надто мала».

Крім цього він наголосив, що Каськів погодився на екстрадицію, а не добровільно прибув в Україну.

«Ні про який добровільний приїзд не йдеться, йдеться про добровільну згоду на екстрадицію. Це різні речі», — наголосив Луценко.

Раніше повідомлялося, що Печерський районний суд Києва узяв під варту екс-керівника Держагентства з питань залучення інвестиції часів президента Януковича Владислава Каськіва, з можливістю внесення застави у розмірі 160 тисяч гривень. Каськів екстрадований в Україну з Панами. 

Раніше Суд Панами арештував Каськіва на 40 діб 10 вересня. А згодом обрав Каськіву запобіжний захід у вигляді застави у сумі 600 тисяч доларів та обмежив його пересування у Панамі. Натомість, сам Каськів попросив політичного притулку.

Навесні 2017 року Панама відмовила Каськіву в статусі політичного біженця.

8 вересня, Владислава Каськіва затримали в Панамі. Найтяжча стаття, за якою його обвинувачують, це «привласнення та розтрата майна або заволодіння ним з використанням службового становища в особливо великих розмірах». 

Покарання за цією статтею передбачає до 12 років позбавлення волі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Вивели на «чисту воду». Хто насправді міг стояти за оборудками Каськіва?

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Поділитись: