Екс-керівник Держагентства з питань залучення інвестиції часів президента Януковича Владислав Каськів вийшов з-під варти під заставу 160 тисяч гривень.

Екс-керівник Держагентства з питань залучення інвестиції часів президента Януковича Владислав Каськів вийшов з-під варти під заставу 160 тисяч гривень.

Про це йдеться у повідомленні речниці ГПУ Лариси Сарган у Facebook.

Раніше повідомлялося, що Печерський районний суд Києва узяв під варту екс-керівника Держагентства з питань залучення інвестиції часів президента Януковича Владислава Каськіва, з можливістю внесення застави у розмірі 160 тисяч гривень. 

1 листопада повідомлялося, що екс-голова Держінвестпроекту  Каськів екстрадований в Україну з Панами. 

Суд Панами арештував екс-голову Держінвестицій Каськіва на 40 діб 10 вересня. А згодом обрав Каськіву запобіжний захід у вигляді застави у сумі 600 тисяч доларів та обмежив його пересування у Панамі.

Натомість, сам Каськів попросив політичного притулку.

Навесні 2017 року Панама відмовила екс-керівнику Держагентства з питань залучення інвестиції часів президента Януковича Владиславу Каськіву в статусі політичного біженця.

8 вересня, Владислава Каськіва затримали в Панамі. Найтяжча стаття, за якою обвинувачують Каськіва, це «привласнення та розтрата майна або заволодіння ним з використанням службового становища в особливо великих розмірах». 

Покарання за цією статтею передбачає до 12 років позбавлення волі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Вивели на «чисту воду». Хто насправді міг стояти за оборудками Каськіва?

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Поділитись: