Адміністрація морських портів України та катарська компанія Qatar ports management company «Mwani Qatar» підписали меморандум про співпрацю, у якому зазначили намір катарської сторони взяти участь у концесії портів Ольвія та Херсон.

Адміністрація морських портів України та катарська компанія Qatar ports management company «Mwani Qatar» підписали меморандум про співпрацю, у якому зазначили намір катарської сторони взяти участь у концесії портів Ольвія та Херсон.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства інфраструктури та транспорту України за підсумками зустрічі українських та катарських урядовців.

«Підписання Меморандуму відкриває шлях до подальшої реалізації багатьох проектів, які ми детально обговорили з генеральним директором Qatar ports management company «Mwani Qatar» Абдулой Аль Ханджи під час його візиту до портів Южний та Одеса. В першу чергу, мова йде про концесії портів Ольвія та Херсон», — зазначив керівник Адміністрації морських портів України Райвіс Вецкаганс.

Як зазначається, концесія — це угода про передачу інфраструктурного об’єкта, що належить державі, в управління та користування приватним компаніям. При цьому, такий об’єкт й надалі належать державі.

Також під час зустрічі українські та катарські урядовці домовились про відкриття прямого авіасполучення між Львовом та столицею Катару Дохою.

Раніше стало відомо про сотні мільйонів гривень збитків, які виявили у Держаудитслужбі за підсумками перевірки морських портів України. Як зазначили аудитори, загалом на філіях є понад 270 млн грн сумнівної дебіторської заборгованості через банкрутство контрагентів.

Нагадаємо, 29 січня детективи НАБУ затримали сімох осіб, ймовірно причетних до розкрадання коштів держпідприємства Адміністрація морських портів України в розмірі 247 мільйонів гривень.

Із самого ранку 29 січня близько 70 детективів та спецпризначенців НАБУ проводили обшуки в Одеській і Миколаївській областях, а також у Києві. Обшуки стосувались справи про розкрадання грошей екс-керівниками АМПУ. Зокрема, прийшли з обшуками до екс-керівника Адмінстрації морських портів Андрія Амеліна й екс-заступника голови АМПУ Юрія Наконечного, який певний час виконував обов'язки голови Адміністрації.

Раніше також повідомлялось, що у справі сімох підозрюваних в розкраданні понад 247 мільйонів гривень держпідприємства «Адміністрація морських портів України» завершили досудове розслідування.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile