Світ

Катастрофа літака у Мексиці: 37 пасажирів госпіталізували, двоє у критичному стані

1 серпня, 2018 08:00
Світ/Катастрофа літака у Мексиці: 37 пасажирів госпіталізували, двоє у критичному стані
Зберегти
Вигляд
У Мексиці 37 пасажирів літака авіакомпанії Aeromexico госпіталізували після того, як судно розбилося незабаром після зльоту.

У Мексиці 37 пасажирів літака авіакомпанії Aeromexico госпіталізували після того, як судно розбилося незабаром після зльоту.

Про це повідомляє Reuters.

У Міністерстві охорони здоров’я заявили, що дві людини перебувають у критичному стані, водночас більшість самостійно покинули літак після катастрофи.

Associated Press з посиланням на місцевих чиновників додає, що найважчих травм дістав пілот літака. Він потребував хірургічного втручання. Також деякі пасажири дістали опіки тіла.

Імена та національності пасажирів невідомі.

Голова Агенції з цивільної авіації у Мексиці Луї Жерардо Фонсека заявив, що на встановлення причини падіння літака можуть піти місяці. Записи розмов пілотів з диспетчерами та чорні скриньки судна вилучать після завершення рятувальної операції.

У ніч на 1 серпня в Мексиці незабаром після зльоту з аеропорту міста Вікторія-де-Дуранго розбився пасажирський літак авіакомпанії Aeromexico. Літак повинен був виконати рейс в Мехіко. На борту перебували 97 пасажирів та четверо членів екіпажу. Усі вижили.

Пов`язані новини