Катастрофа пасажирського літака Airbus A320 авіакомпанії EgyptAir у Середземному морі у травні 2016 року могла статися через пожежу в кабіні пілота.

Катастрофа пасажирського літака Airbus A320 авіакомпанії EgyptAir у Середземному морі у травні 2016 року могла статися через пожежу в кабіні пілота.

До такого висновку дійшли французькі слідчі, які розслідують катастрофу разом з Єгиптом та Сполученими Штатами.

Згідно з висновками слідчих, які базуються на прослуховуванні переговорів диспетчерів та екіпажу судна, на борту літака під час польоту виникла пожежа. Записи з вилученої чорної скриньки літака підтверджують розмови про дим у літаку та вогню на борту.

Також зазначається, що з місця падіння літака вилучили сажу та уламки судна, пошкоджені під впливом високої температури.

Відповідно до того, як рухався літак в останні хвилини свого польоту, французькі слідчі дійшли висновку, що пожежа почалася саме в кабіні пілота, почала швидко поширюватися бортом, що і призвело до втрати контролю над літаком.

Висновки французьких слідчих суперечать заявам Єгипту про те, що на останках жертв знайшли сліди вибухівки. Влада Єгипту раніше заявляла про теракт.

Літак Airbus A320 авіакомпанії EgyptAir вилетів з паризького аеропорту Шарль-де-Голль та прямував до Каїра. За хвилини до падіння він був на висоті 11 тисяч метрів. На борту судна перебували громадяни з 12 країн, загалом в літаку було 66 людей включно з членами екіпажу. Усі вони загинули. Літак зник з радарів за 20 хвилин до посадки.

За місяць після катастрофи рятувальники виявили другу чорну скриньку лайнера EgyptAir.

Поділитись: