Актриси Катрін Деньов і Інгрід Кавен, і ще близько 100 відомих французьких персон розкритикували кампанію #MeToo, спрямовану проти сексуальних домагань.

Актриси Катрін Деньов і Інгрід Кавен, і ще близько 100 відомих французьких персон розкритикували кампанію #MeToo, спрямовану проти сексуальних домагань.

У відкритому листі, опублікованому у виданні Le Monde, вони виступили на захист «життєво важливого для сексуальної свободи» права чоловіків приставати до жінок.

«Зґвалтування — це злочин. Але наполегливе і незграбне приставання — це не злочин, а галантність — це не ознака агресивного мачо», — ідеться у листі.

На думку авторів, справа американського продюсера Вайнштейна звернула увагу на проблему сексуального насильства щодо жінок і зловживання чоловіками своєю владою, особливо, на робочому місці.

Однак, на думку француженок, така свобода слова «перетворюється в свою протилежність», а тих, хто не підтримує кампанії на кшталт #MeToo, автоматично вважають співучасниками злочинів.

Найчастіше люди, які отримали звинувачення в домаганнях, не отримують права на відповідь, ідеться в зверненні.

«Така поспішна справедливість вже призвела до жертв. Чоловіки змушені йти у відставку, хоча вони були всього лише не праві в тому, що хотіли торкнутися чийогось коліна, намагалися отримати поцілунок або поговорити на інтимні теми під час обіду на роботі», — ідеться у листі.

Француженки також зазначили, що рівень незалежності жінок не зросте при подібному «прагненні відправити свиней на бійню». Такі настрої, на думку авторів листа, служать тільки тим, хто виступає проти сексуальної свободи.

Раніше у Голлівуді запустили кампанію Time's Up з протидії сексуальним домаганням.

Хвиля звинувачень у сексуальних домаганнях почалася після публікації New York Times про домагання з боку голлівудського продюсера Харві Вайнштейна. Зокрема, продюсера звинуватили акторки Анджеліна Джолі й Гвінет Пелтроу.

Згодом, у сексуальних домаганнях також звинуватили акторів Кевіна СпейсіДастіна Хоффмана та стендап-коміка Луї Сі Кея. 14 листопада вшосте звинуватили в сексуальних домаганнях Буша-старшого.

Через велику кількість заяв у Лос-Анжелесі створять підрозділ з розслідувань сексуальних домагань у Голлівуді.

Вайншейтна виключили зі складу Британської академії кіно. А авторів серіалу «Картковий будиночок» змушують переписати сценарій через скандал зі Спейсі.

ЧИТАЙТЕ: #ЯТакож: як жінки в США почали всесвітній флешмоб проти домагань.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile