Життя

Катрін Деньов вибачилася перед жертвами насильства та пояснила свою позицію щодо #MeToo

2 липня, 2018 20:21
Життя/Катрін Деньов вибачилася перед жертвами насильства та пояснила свою позицію щодо #MeToo
Зберегти
Вигляд
Французька актриса Катрін Деньов вибачилася перед жертвам насильства, яких міг образити лист з критикою кампанії #MeToo, спрямованої проти сексуальних домагань.

Французька актриса Катрін Деньов вибачилася перед жертвам насильства, яких міг образити лист з критикою кампанії #MeToo, спрямованої проти сексуальних домагань.

Деньов опублікувала заяву в газеті Libération після того, як вона та близько 100 відомих французьких персон виступили на захист «життєво важливого для сексуальної свободи» права чоловіків приставати до жінок.

«Я вільна жінка і залишуся такою. Хочу висловити свою повагу всім жертвам насильства, яких міг образити лист, опублікований в Le Monde. Я вибачаюся тільки перед ними», — заявила Деньов.

Вона також підкреслила, що у листі Le Monde не йшлося про виправдання зґвалтування та сексуальних домагань.

«У наш час звинувачення в соцмережах часто призводять до покарання й лінчування в медіа... Я нікого не виправдовую, але і не беруся звинувачувати тих чоловіків, тому що це не в моїй кваліфікації», — написала актриса.

Водночас Деньов знову назвала те, що відбувається «полюванням на відьом». Акторка також висловила занепокоєння, що це може призвести до занепаду мистецтва.

«Що ми зробимо далі? Зітремо роботи да Вінчі як художника-педофіла?», — написала вона.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Сексуальна свобода, пуританство, фемінізм: що треба знати про відкритий лист Катрін Деньов

Пов`язані новини