Технології

КБ «Луч» випробувало новий бойовий модуль з керованими ракетами

24 травня, 2018 19:20
Технології/КБ «Луч» випробувало новий бойовий модуль з керованими ракетами
Зберегти
Вигляд
На Чернігівщині державне київське конструкторське бюро «Луч» разом з іноземними партнерами випробувало новий бойовий модуль.

На Чернігівщині державне київське конструкторське бюро «Луч» разом з іноземними партнерами випробувало новий бойовий модуль.

Про це повідомляє Facebook КБ «Луч».

Зазначається, що на час випробувань бойовий модуль був встановлений на спеціалізований бронеавтомобіль Варта. Оснащений бойовий модуль протитанковими керованими ракетами «Скіф», які також розробило КБ «Луч».

За даними бюро, бойовий модуль можна «використовувати для ураження нерухомих та рухомих броньованих цілей, що мають комбіновану, рознесену або монолітну броню з динамічним захистом, а також малорозмірних цілей типу довготривалих вогневих точок, танк в окопі, легко броньованих об’єктів, гелікоптерів, що зависли, надводних цілей та живої сили противника у будь-який час доби».

Зазначається, що під час випробувань всі ракети потрапили точно в ціль та виконали своє завдання на 100 відсотків.

Нагадаємо, удосконалений держпідприємством «Житомирський бронетанковий завод» бойовий модуль «Дуплет», що призначений для модернізації бойової техніки, пройшов успішні випробування.

15 січня українська компанія «Радіонікс» і державне конструкторське бюро «Луч» успішно запустили ракети з модернізованого ЗРК С-125 М «Печора».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Розробки «Укроборонпрому» на виставці SOFEX 2016визнали найінноваційнішими

Пов`язані новини