ENRU
BBC

Керівництво Євробачення не повідомляло Україні про можливі санкції

Керівництво Європейського мовного союзу не повідомляло українським організаторам Євробачення про ймовірність застосування санкцій щодо України.

Про це заявив креативний супервайзер Євробачення-2017, театральний режисер і продюсер Сергій Проскурня, передає «Телекритика»

За словами Проскурні, від самих організаторів конкурсу він нічого не чув щодо санкцій, про які говорив голова оргкомітету конкурсу Євробачення Франк-Дітер Фрайлінг.

«Вчора все керівництво Європейського мовного союзу, керівництво Євробачення було на сцені, на Хрещатику. І після цього ми спілкувалися. Вони щасливі. Якщо вони нас будуть штрафувати (бо в Женевському банку лежить 15 мільйонів євро страхових, які виділив уряд України про всяк випадок), вони це тримають там для того, щоб, можливо, зробити якісь зауваження. Поки зауважень немає», – сказав він.

Проскурня також додав, що креативний супервайзер Євробачення-2017, яка є його шефом, сказала: «Все перфектно, хоча і в останню хвилину».

Нагадаємо, що голова оргкомітету Євробачення Франк-Дітер Фрайлінг заявив про про можливе запровадження санкцій проти Росії і України за порушення статуту конкурсу.

Дивіться також публікацію, де наводяться основні локації Євробачення на карті Києва.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram