ENRU

Керівництво Євробачення не повідомляло Україні про можливі санкції

Керівництво Європейського мовного союзу не повідомляло українським організаторам Євробачення про ймовірність застосування санкцій щодо України.

Про це заявив креативний супервайзер Євробачення-2017, театральний режисер і продюсер Сергій Проскурня, передає «Телекритика»

За словами Проскурні, від самих організаторів конкурсу він нічого не чув щодо санкцій, про які говорив голова оргкомітету конкурсу Євробачення Франк-Дітер Фрайлінг.

«Вчора все керівництво Європейського мовного союзу, керівництво Євробачення було на сцені, на Хрещатику. І після цього ми спілкувалися. Вони щасливі. Якщо вони нас будуть штрафувати (бо в Женевському банку лежить 15 мільйонів євро страхових, які виділив уряд України про всяк випадок), вони це тримають там для того, щоб, можливо, зробити якісь зауваження. Поки зауважень немає», – сказав він.

Проскурня також додав, що креативний супервайзер Євробачення-2017, яка є його шефом, сказала: «Все перфектно, хоча і в останню хвилину».

Нагадаємо, що голова оргкомітету Євробачення Франк-Дітер Фрайлінг заявив про про можливе запровадження санкцій проти Росії і України за порушення статуту конкурсу.

Дивіться також публікацію, де наводяться основні локації Євробачення на карті Києва.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram