Життя

Хлопчик з «Титаніка» досі отримує гонорари за фільм 20-річної давнини

27 січня, 2018 08:02
Життя/Хлопчик з «Титаніка» досі отримує гонорари за фільм 20-річної давнини
Зберегти
Вигляд
lead
Колишній актор Різ Томпсон, який у «Титаніку» зіграв 5-річного ірландського хлопчика, досі отримує гроші за картину, яка вийшла в прокат 20 років тому.

Колишній актор Різ Томпсон, який у «Титаніку» зіграв 5-річного ірландського хлопчика, досі отримує гроші за картину, яка вийшла в прокат 20 років тому.

 Про це повідомляє Business Insider.

У «Титаніку» Томпсон грав пасажира третього класу та з’явився у стрічці у трьох сценах, в одній з яких навіть мав репліку. За сценарієм він разом з сестрою та матір’ю трагічно гинуть під час катастрофи лайнера.

На сьогодні 25-річний Томпсон працює директором цифрового маркетингу. Він каже, що не пам’ятає більшу частину зйомок і те, як відбувалися проби.

До «Титаніка» Томпсон виграв конкурс талантів і став моделлю. Одного разу його агент запропонував його матері два потенційних проекти: поява в рекламі мережі заправок або зйомку в «великому фільмі». Рекламний ролик був більш надійним варіантом, адже  гарантував гідні гроші за кілька годин роботи, але мати Томпсона вирішила ризикнути та обрала фільм.

«Давай просто зробимо це, буде круто. Навіть якщо фільм вийде поганим, ми це побачимо», — сказала тоді мати актора.

«Очевидно, що це завершилося прекрасно. Це було непогане рішення з її боку, це очевидно», — розповів Томпсон.

Раніше повідомлялося, що до 20-річчя стрічки «Титанік» знову покажуть у кінотеатрах.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Завдяки віртуальній реальності у грі Titanic VR будь-хто зможе опинитися на борту судна Titanic і пережити разом з його пасажирами день катастрофи, яка сталася 15 квітня 1912 року.

Пов`язані новини