ENRU

Хочеться сказати Yes — Порошенко «відкрив двері» до ЄС на словацькому кордоні

Data?1497199101
president.gov.ua

Президент України Петро Порошенко та президент Словаччини Андрей Кіска відкрили символічні двері до Європейського Союзу на україно-словацькому кордоні з нагоди набуття чинності безвізового режиму для України.

Про це повідомляє прес-служба президента.

«Хочеться сказати Yes! Ми це зробили! Насправді ми цього дуже довго чекали. І це історична мить, коли ми руйнуємо паперову завісу, яка відділяла Україну від Європи. Це означає, що Україна зробила величезні реформи. Ми разом, спільними зусиллями змінили країну. А наші партнери з Європи дотримались свого слова і двері Європейського Союзу, двері наших друзів і партнерів відкриті для нашої великої 45-мільйонної нації, для українського народу», — сказав Порошенко на урочистій церемонії.

Нагадаємо, 11 червня безвізовий режим України з Євросоюзом набув чинності. Крім того, 11 червня з «Борисполя» вилетіли перші «безвізові» рейси. А перший «безвізовий» потяг Київ-Перемишль успішно прибув за місцем призначення.

Громадське згадує історію шляху до безвізу з ЄС, протягом якого в Україні змінилось три президенти, відбулась революція, сталась війна.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Що змінилося в Україні завдяки «безвізу».

Підписуйтесь на наш канал в Telegram