ENRU
Хочеться сказати Yes — Порошенко «відкрив двері» до ЄС на словацькому кордоні
11 червня, 2017
400
Data?1497199101
president.gov.ua

Президент України Петро Порошенко та президент Словаччини Андрей Кіска відкрили символічні двері до Європейського Союзу на україно-словацькому кордоні з нагоди набуття чинності безвізового режиму для України.

Про це повідомляє прес-служба президента.

«Хочеться сказати Yes! Ми це зробили! Насправді ми цього дуже довго чекали. І це історична мить, коли ми руйнуємо паперову завісу, яка відділяла Україну від Європи. Це означає, що Україна зробила величезні реформи. Ми разом, спільними зусиллями змінили країну. А наші партнери з Європи дотримались свого слова і двері Європейського Союзу, двері наших друзів і партнерів відкриті для нашої великої 45-мільйонної нації, для українського народу», — сказав Порошенко на урочистій церемонії.

Нагадаємо, 11 червня безвізовий режим України з Євросоюзом набув чинності. Крім того, 11 червня з «Борисполя» вилетіли перші «безвізові» рейси. А перший «безвізовий» потяг Київ-Перемишль успішно прибув за місцем призначення.

Громадське згадує історію шляху до безвізу з ЄС, протягом якого в Україні змінилось три президенти, відбулась революція, сталась війна.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Що змінилося в Україні завдяки «безвізу».

Підписуйтесь на наш канал в Telegram