Я не буду ховатися чи хворіти — Холодницький про «плівки НАБУ»
Голова Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький прокоментував Громадському звинувачення, викладені ускарзі НАБУ доКваліфікаційно—дисциплінарної комісії Генеральної прокуратури.
Голова Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький прокоментував Громадському звинувачення, викладені у скарзі НАБУ до Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії Генеральної прокуратури.
«Я готовий до дослідження всіх звинувачень, які лунатимуть на мою адресу з боку директора НАБУ і генпрокурора, на засіданні Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів. Я готовий відстоювати свою позицію, але вимагаю, щоб усе було досліджено в комплексі, і щоб були досліджені усі слова, а також усі дії, які послідували потім. Не будемо ховатися, не будемо хворіти. Прийдемо на засідання й надамо всі пояснення, яких вимагатиме комісія», — сказав Громадському Холодницький.
Упродовж місяця детективи НАБУ прослуховували кабінет головного антикорупційного прокурора Назара Холодницького. Для цього в акваріумі поруч із його робочим столом встановили «жучки». Громадське ознайомилася з текстом скарги, складеної на основі цих записів очільником НАБУ Артемом Ситником. 29 березня він подав цей документ до кваліфікаційно-дисциплінарної комісії генпрокуратури.
Скарга ґрунтується на розмовах Холодницького, які стосуються кримінальних проваджень щодо народного депутата від «Народного фронту» Георгія Логвинського, мера Одеси Генадія Труханова, колишньої голови НАЗК Наталі Корчак, власника агрохолдинку UkrLandFarming Олега Бахматюка та помічника голови РПЛ Олега Ляшка. Докладніше читайте в матеріалі Громадського.
Холодницького просять звільнити на підставі наступних звинувачень:
— невиконання та неналежне виконання службових обов’язків;
— розголошення таємниці слідства;
— учинення дій, що порочать звання прокурора й можуть викликати сумнів у його обєктивності, неупередженності та незалежності, в чесності та непідкупності органів прокуратури;
— грубе порушення правил прокурорської етики;
— втручання чи будь-який інший вплив прокурора в службову діяльність іншого прокурора, службових, посадових осіб чи суддів.
- Поділитися: