Війна

Хто винен в обстрілі Маріуполя, парад в «ДНР» і «ЛНР» та «Донбас» в Каннах

18 травня, 2018 19:42
Війна/Хто винен в обстрілі Маріуполя, парад в «ДНР» і «ЛНР» та «Донбас» в Каннах
Зберегти
Вигляд
Обстрілом мікрорайону Східний в Маріуполі у 2015 році керували російські кадрові військові, які досі залишаються на посадах. А реактивні установки залпового вогню, з яких обстрілювали місто привезли з Росії через неконтрольовану ділянку кордону на сході України. Таких висновків дійшли розслідувачі міжнародної групи Bellingcat. Такі ж результати розслідування СБУ. Що нового дізналися слідчі про о

Обстрілом мікрорайону Східний в Маріуполі у 2015 році керували російські кадрові військові, які досі залишаються на посадах. А реактивні установки залпового вогню, з яких обстрілювали місто привезли з Росії через неконтрольовану ділянку кордону на сході України. Таких висновків дійшли розслідувачі міжнародної групи Bellingcat. Такі ж результати розслідування СБУ. Що нового дізналися слідчі про обстріл Маріуполя 24 січня 2015 року, внаслідок якого загинула 31 людина сьогодні о 21:00 в програмі «Громадське.Схід».

Також у програмі:

  • Правосуддя іменем праворадикалів. Як і чому бойовик-бразилець Рафаель Лусваргі знову опинився за ґратами.
  • Економіка окупованого Донбасу. Чи ще існує бізнес на непідконтрольних територіях, де він бере ресурси та хто його клієнт. Дослідження.
  • Парад, пам'ять, і перекладені українською російські фронтові. Як пройшло 9 травня на звільненому та окупованому Донбасі.
  • Донбас в Каннах. На міжнародному фестивалі показали фільм Сергія Лозниці про події на сході України. Включення з лазурового узбережжя.

Програма «Громадське.Схід» висвітлює ситуацію на окупованих територіях Донбасу та лінії зіткнення. Ми розповідаємо про долі людей, яких безпосередньо торкнулася війна і досліджуємо дії влади стосовно врегулювання конфлікту.

Ведуча програми — Анастасія Станко. Автори, журналісти — Анна Тохмахчі, Ігор Шевчук. 

Також дивіться програми: «Реформа»«Громадське.Крим»,

 «Громадське.Світ»«Простономіка».

Громадське є першим мультимедійним ЗМІ, створеним громадською організацією, що заснована та керується журналістами. Телеканал мовить цілодобово через супутник ASTRA-4А у відкритому доступі та в більш ніж 80 кабельних та цифрових мережах.

Місією Громадського є створення інформаційного простору, що сприяє розвитку сталого суспільства та активної особистості.

Пов`язані новини