Життя

Художник Павленський підпалив банк у Франції

16 жовтня, 2017 12:13
Життя/Художник Павленський підпалив банк у Франції
Зберегти
Вигляд
Художник-акціоніст Пьотр Павленський підпалив будівлю Банку Франції і сфотографувався перед ним. Акцію знімала фотограф Капуцин Анрі.

Художник-акціоніст Пьотр Павленський підпалив будівлю Банку Франції і сфотографувався перед ним. Акцію знімала фотограф Капуцин Анрі.

У своєму Twitter вона зазначила, що Павленський після акції був затриманий поліцією.

Інших підтверджень цієї інформації наразі немає.

Активістка Сара Константен також опублікувала фотографію Павленського і вогню біля стін будівлі Банку Франції. Вона стверджує, що Павленський провів акцію, щоб «розпалити вогонь революції по всьому світу», почавши з Франції.

У травні 2017 російському художнику Павленському надали притулок у Франції.

В ніч з 8 на 9 листопада 2015 року Павлєнский підійшов до будівлі ФСБ і облив вхідні двері з каністри, потім підніс запальничку і підпалив її. Після цього художника затримали співробітники ФСБ, незабаром Павленського заарештували.

Спочатку він був фігурантом справи про вандалізм за мотивами ідеологічної ненависті, проте пізніше його дії перекваліфікували за статтею «пошкодження об'єкта культурної спадщини».

6 червня прокуратура попросила оштрафувати Павленського на півтора мільйона рублів. Потерпіла сторона наполягала на штрафі в 481,5 тисячі рублів. Саме стільки, стверджували експерти, коштувала заміна спаленої двері в будівлі ФСБ.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Пов`язані новини