Кілька людей з плакатами на підтримку «моральних цінностей» та шлюбу як союзу чоловіка і жінки прийшли під готель, у якому другий день триває «Європейська лесбійська конференція».

Про це Громадському повідомила голова громадської організації «Інсайт» Олена Шевченко, яка організовує конференцію.

Як помітно на відео, учасники акції тримали плакати з чорно-червоними написами: «Сім'я — це союз чоловіка та жінки», «Ми проти нав’язування молоді аморальних цінностей», «Європейці, поважайте наші моральні цінності».

Організаторка зазначила, що акція тривала приблизно з 8 ранку до майже 12 години. Дехто намагався потрапити всередину готелю, але їм не дозволила поліція. Учасники, за її словами, «говорили про Біблію, гріхи, мораль».

«Говорили, що ми шкодимо моралі», — сказала Шевченко.

Зазначимо, що в перший день конференції, 11 квітня, представники праворадикальних організацій напали на учасників «Європейської лесбійської конференції», використавши перцевий газ. Наступного дня в поліції повідомили, що «порушень під час акції не зафіксовано».

За даними поліція, 30 «активістів» намагалися проникнути до готелю, у якому проходила конференція, але правоохоронці їм завадили. Коли один з чоловіків спробував пробратися в будівлю, працівник охорони застосував газовий балончик. Одна людина постраждала, їй надали допомогу працівники Червоного Хреста, які знаходилися на місці.

Поділитись: