Кількість людей, що отруїлись на весіллі у барі-ресторані «Оскар» у селі Путила Чернівецької області зросла до 129. Зокрема отруїлись 36 дітей.

Про це повідомляє Чернівецький обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я України.

Повідомляється, що загалом госпіталізовано 73 людини, із них 19 дітей.

«Зокрема до КНП «Вижницька районна лікарня» (м. Вашківці) госпіталізовано 24 людини, з них 8 дітей, до КЗ «Путильська ЦРЛ» — 41 особу, з них 10 дітей, до ОКУ «Обласна клінічна лікарня» м. Чернівців — 7 осіб (дорослі), ОКУ «Обласна дитяча клінічна лікарня» — 1 (дитина)», — йдеться в повідомленні.

Згідно з інформацією, інші хворі перебувають на амбулаторному лікуванні під медичним спостереженням.

«За результатами бактеріологічних досліджень виділено Salmonella enteritidis варіант jena в таких зразках харчових продуктів: риба форель у сметані; стегно курки гарячого копчення; холодець; риба смажена в клярі; філе лосося мариноване; ковбаса копчена; рулет курячий; пиріг з м'ясом», — йдеться в повідомленні.

Крім того, в усіх зазначених зразках харчових продуктів, за винятком «рулет курячий», виділено умовно-патогенну мікрофлору — Klebsiella pneumonia.

Раніше повідомлялось, що у Чернівецькій області 72 людини потрапили до лікувальних закладів з ознаками харчового отруєння після весілля.

Поділитись: