Кількість громадян США, статки яких перевищують 1 мільйон доларів, на 1,8 мільйона людей перевищує населення Швеції, йдеться у дослідженні консалтингової компанії Spectrem Group, передає Financial Club.

Так, за даними дослідження, кількість мільйонерів у США складає близько 11,8 мільйона осіб, в той час як населення Швеції складає 9,95 мільйона. Так, кількість американців, чиї статки минулого року складали від 1 до 5 мільйонів доларів зросла на 2,5% та наразі складає 10,23 мільйона осіб.

Також зросла кількість американців, чиї статки склали від 5 до 25 мільйонів доларів. Нараз таких громадян США 1,4 мільйона осіб, а людей, чиї статки перевищують 25 мільйонів доларів в США проживає 173 тисячі людей.

В дослідженні зазначається, що у 2018 році зростання кількості мільйонерів у США дещо сповільнилося. Головними причинами цього стало уповільнення зростання світової економіки.

Раніше повідомлялось, що статки 26 найбагатших людей світу за розмірами складають всім статкам 3,8 мільярда людей.

Раніше повідомлялося, що в 2018 році 500 найбагатших людей планети за версією Bloomberg втратили 511 мільярдів доларів. Найбільше за всіх «збіднів» засновник Facebook Марк Цукерберг. Падіння статків обумовлене напругою у світовій торгівлі та побоюванням можливої рецесії в США.

У вересні 2018-го найбагатша людина світу, засновник компанії Amazon, Джефф Безос, оголосив про створення благодійного фонду, який займатиметься вирішенням питань безхатьків. На ці потреби бізнесмен виділив 2 мільярди доларів.

Поділитись: