У Києві кількість людей, які захворіли на гостру кишкову інфекцію після вживання їжі у закладах громадського харчування, збільшилась до 34.

У Києві кількість людей, які захворіли на гостру кишкову інфекцію після вживання їжі у закладах громадського харчування, збільшилась до 34.

Про це повідомляє Держспоживслужба.

Після проведення аналізів з'ясувалося, що найімовірнішим збудником інфекції є сальмонели.

«Станом на 01.07.2017 року кількість захворювань на гостру кишкову інфекцію становить 34 випадки. За даними лабораторних досліджень можливим етіологічним фактором є збудник сальмонельозу», — йдеться у повідомленні.

Найімовірнішою причиною інфекції визначили збудник сальмонельозу Фото: dpss.gov.ua

Раніше повідомлялось, що у Києві отруїлися понад 20 людей після харчування у суші-ресторані «Євразія», що на вулиці Дмитрівській.

Після цього ресторан тимчасово припинив роботу, а в інших закладах мережі почалися перевірки.

«Основною метою було дослідити санітарний стан приміщення, чи підтримується в чистоті, робочому стані поверхня обладнання, що контактує із харчовими продуктами, утримується в непошкодженому стані, легко чиститься, дезінфікується, зроблена з гладких, нержавіючих, нетоксичних, придатних до миття матеріалів. Також моніторили наявність медичних книжок у персоналу закладу», — повідомляє Держспоживслужба.

Майже третина закладів припинила роботу до усунення порушень санітарних норм Фото: dpss.gov.ua

Після виявлення санітарних порушень закладам надалися рекомендації з їхнього усунення.

«За рекомендаціями спеціалістів Головного управління 30 % закладів громадського харчування тимчасово припинили свою діяльність для проведення санітарних заходів та усунення недоліків», — резюмували у службі.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись: