ENRU

Кількість поранених під час вибуху в Манчестері становить 59 осіб — медики

Точна кількість поранених під час вибуху на концерті у Манчестері становить 59 осіб.

Про це повідомила Північно-Західна Служба швидкої допомоги.

«ПЗСШ доставила 59 постраждалих від інциденту на Манчестер Арені в різні лікарні і допомогла кільком пораненим на місці», — йдеться у повідомленні.

Очевидець Енді Хоулі, який приїхав до стадіону, щоб забрати після концерту дочку і дружину, розповів ВВС про момент вибуху:

«Я чекав відкриття перших дверей. Поки я чекав, стався вибух, і він відкинув мене на 30 футів до наступних дверей. Коли я піднявся і подивився навколо, там було близько 30 осіб, розкиданих всюди. Деякі з них виглядали мертвими, хоча, можливо, вони були тільки без свідомості, але жертв було багато».

Британець Адам Мерфі, вважає, що бомба вибухнула під сидіннями.

«Без перебільшення концерт закінчився лише секунду тому. Вогні тільки загорілися. [Вибух] потряс простір, в якому ми перебували. Кожен почав кричати. Я ніколи не бігав так швидко в моєму житті. Пахло так, як від пожежі. Я ніколи не відчував нічого подібного, навіть зовні, все, що ви могли відчути, це гар», — сказав він.

Як повідомлялось, під час концерту Аріани Гранде в Манчестері в залі Manchester Arena стався вибух, внаслідок якого загинули 19 осіб.

Попередньо поліція вважає це це терактом.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Манчестері стався вибух на концерті: що відомо.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram