За словами міністра оборони України Степана Полторака, кількість працівників, що працюють на підприємствах оборонного комплексу України, зросла на 25% впродовж останніх декількох років.

«Зарплата на підприємствах, які займаються бронетанковою технікою, збільшилася у середньому більше ніж у 4,5 раза. Збройні Сили України потребують нової техніки. У нас точно є дуже потужна і гарна перспектива», — повідомив Полторак під час візиту на заводи Укроборонпрому у Харкові.

Він додав, що якість української оборонної продукції значно покращилась порівняно з тією, яка була у 2014 році. Також зросло державне замовлення на ремонт та реконструкцію бронетехніки.

«Не можна порівняти танк 2014 року і модернізований танк 2019 року. Неможливо порівняти навіть матеріали 2014 року, а я дуже добре пам’ятаю проблеми, які були тоді, наприклад, з бронетранспортерами — з тими БТР, які ваше підприємство випускає сьогодні», — додав Полторак.

Раніше президент України Петро Порошенко повідомляв, що обсяги фінансування державного оборонного замовлення у 2018 році перевищили 21 мільярд гривень.

На засіданні 17 січня Рада національної безпеки і оборони України розглянула та затвердила «Основні показники Державного оборонного замовлення на 2018-2020 роки».

Цей закон розроблявся у тісній взаємодії з експертами НАТО, США та Європейського Союзу з метою приведення української законодавчої бази у відповідність до стандартів держав-членів НАТО.

Поділитись: