Усі троє загинули в окрузі Арканзас штату Техас. Екстрені служби продовжують розбирати завали будівель, прибирають з доріг повалені дерева та ліквідовують інші наслідки стихійного лиха.

У результаті руйнувань, спричинених ураганом «Харві», що обрушився на південно-східне узбережжя США, загинуло троє людей.

Про це повідомляє газета Los Angeles Times з посиланням на помічника начальника пожежної служби Роя Лерда.

За його словами, усі троє загинули в окрузі Арканзас штату Техас.

Крім того, близько 30 людей отримали травми, а ще 30 – вважаються зниклими безвісти. Про це повідомляє USA Today з посиланням на місцеву владу.

Наразі екстрені служби продовжують розбирати завали будівель, прибирають з доріг повалені дерева та ліквідовують інші наслідки стихійного лиха.

Національний центр США з попередження ураганів повідомив, що ураган «Харві» ослаб до рівня тропічного шторму. У той же час синоптики попередили про загрозу «надзвичайно серйозної повені».

До цього влада розгорнула пошуково-рятувальні операції у найбільш постраждалих від негоди зонах, повідомлялось, що загинула щонайменше одна людина.

Раніше метеорологи прогнозували, що «Харві» може стати найпотужнішим за останні 12 років ураганом у США. З населених пунктів, де очікується стихійне лихо, евакуювали людей.

Згодом у Техасі оголосили режим стихійного лиха через ураган «Харві».

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Поділитись: