У центрі Москви на Манежній площі правоохоронці затримали понад 200 людей

У центрі Москви на Манежній площі правоохоронці затримали понад 200 людей.

Про це повідомляє російське федеральне інформаційне агентство ТАСС з посиланням на московське управління поліції.

Станом на 14:00 у столиці РФ затримано 263 людини.

За словами співрозмовника агентства, у затриманих під час огляду вилучали ножі, засоби індивідуального захисту, кастети тощо.

«Це говорить про те, що люди прийшли не просто так, а готувалися чинити опір силам правопорядку», — заявили у правоохоронних органах.

Затриманих автозаками відвозять у різні відділки поліції.

Периметр Манежної площі повністю перекритий поліцією, також частково обмежений вхід та вихід з метро «Охотний ряд» та «Площа революції». Для входу закрита Красна площа.

За інформацією «ОВД-Инфо», загалом щонайменше 237 людей затримані у Москві, Санкт-Петербурзі, Краснодарі, Красноярську, Пермі і Ростові-на-Дону.

Близько опівдня 5 листопада у Москві на Манежній площі та в районі Тверського бульвару, що у самому центрі міста, правоохоронці затримали кілька десятків людей.

Причини затримань - нібито «участь у несанкціонованій акції». Раніше російський опозиціонер В’ячеслав Мальцев заявляв, що 5 листопада повинні відбутись акції його прибічників.

У жовтні його YouTube-канал «Артпідготовка» визнали екстремістським і заборонили на території Росії. Пізніше ФСБ повідомило про затримання учасників «осередку руху «Артпідготовка». Сам Мальцев не вважає «Артпідготовку» рухом або організацією.

На думку ФСБ учасники «руху Мальцева» готували напади на поліцейських 4 і 5 листопада. У зв'язку з цим в Москві відбулись численні обшуки. До цього сам Мальцев заявляв про затримання понад 100 своїх прибічників.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile