У Москві на Манежній площі та в районі Тверського бульвару правоохоронці затримали кілька десятків людей

У Москві на Манежній площі та в районі Тверського бульвару, що у самому центрі міста, правоохоронці затримали кілька десятків людей.

Про це повідомляє «ОВД-Инфо».

13:00 У Москві затримали 82 людини.

За інформацією, станом на 12 годину дня, інформресурс повідомляв про 42 затриманих, які перебувають в автозаку.

«Один із затриманих повідомив, що вони «катаються навколо Кремля». За його словами, з ним в одному автозаку знаходяться близько 20 осіб», — йдеться у повідомленні.

Телеканал «Дождь» повідомляє, що ще двох підлітків затримали на Пушкінській площі. Також по гучномовцю заявили, що вхід на станцію метро «Охотний ряд» закрито.

Також повідомляється,  що на трансляції, яку вели на Youtube «Нейромир», було видно, як дві людини на Тверському бульварі лежали на землі обличчям донизу. Поруч з ними стояли кілька співробітників ОМОНу.

Як повідомляє кореспондент «Еха Москви» Арсеній Веснін, у Санкт-Петербурзі  також затримали кількох людей. За його словами, поліція оголосила «антитерористичну операцію».

Причини затримань - нібито «участь у несанкціонованій акції». Раніше російський опозиціонер В’ячеслав Мальцев заявляв, що 5 листопада повинні відбутись акції його прибічників.

У жовтні його YouTube-канал «Артпідготовка» визнали екстремістським і заборонили на території Росії. Пізніше ФСБ повідомило про затримання учасників «осередку руху «Артпідготовка». Сам Мальцев не вважає «Артпідготовку» рухом або організацією.

На думку ФСБ учасники «руху Мальцева» готували напади на поліцейських 4 і 5 листопада. У зв'язку з цим в Москві відбулись численні обшуки. До цього сам Мальцев заявляв про затримання понад 100 своїх прибічників.

ДИВІТЬСЯ: Протести в Росії: історії очевидців.

Нагадаємо, 26 березня у містах РФ пройшли акції проти корупції, формальним приводом для яких стало розслідування Навального і його фонду про корупцію прем'єр-міністра Росії Дмітрія Мєдведєва.

Під час мітингів Навальний заявив про затримання усіх співробітників його фонду. Самого Навального також арештували на 15 діб за непокору поліції під час протестів.

Детальніше про те, що відбувалося у Москві та інших російських містах читайте тут: акції протесту в Росії.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile