Людям, які постраждалі в результаті вибуху порту Бейрут, надають першу допомогу в лікарні Найджар в районі Аль-Хамра в Бейруті, Ліван, 4 серпня 2020 року
Фото:

EPA-EFE/NABIL MOUNZER

Від потужного вибуху в порту у столиці Лівану Бейруті загинули щонайменше 78 людей, ще близько 4000 людей поранені.

Такі дані станом на ранок 5 серпня навів міністр охорони здоров'я Лівану Хамад Хасан, передає CNN.

Він розповів, що досі багато людей вважаються тими, хто пропав безвісти після вибуху.

«Люди розпитують у відділеннях невідкладної допомоги про своїх близьких, а вночі важко шукати, бо немає електрики. Ми зіштовхуємося зі справжньою катастрофою, і нам потрібен час, щоб оцінити масштаби збитків», — додав він.

Оновлено: за даними Червоного Хреста, кількість жертв вже перевищила сотню, передає AFP.

Напередодні, 4 серпня, у столиці Лівану Бейруті пролунав потужний вибух у порту. Вибухова хвиля поширилася в центрі міста й передмісті, пошкодивши будівлі та автомобілі. Зазначимо, у посольстві України в Лівані нам повідомили, що наразі інформації про постраждалих внаслідок вибуху українців немає. 

Також співзасновник Tanker Trackers (онлайн-служба, яка відстежує та звітує про пересування нафтових танкерів) Самір Мадані повідомляв, що два українські кораблі MERO STAR та RAOUF H були неподалік від місця вибуху в порту столиці Лівану. У посольстві України в Лівані нам сказали, що не мають наразі такої інформації. 

Зазначимо, міністр внутрішніх справ Лівану ймовірною причиною вибуху в порту назвав аміачну селітру, яка зберігалася там на складах.

Детальніше про потужний вибух у Бейруті читайте у нашому онлайні.

Поділитись: