ENRU

Кім Чен Ин виступив за об'єднання Корейського півострова

Лідер КНДР Кім Чен Ин виступає за об'єднання Корейського півострова. Про це він заявив в ході спільної прес-конференції з президентом Південної Кореї Мун Чже Іном.

Про це повідомляє CNN.

«Ми не люди, які повинні протистояти один одному, ми повинні жити в єдності. Ми довго чекали, коли цей момент трапиться. Всі ми», — заявив Кім Чен Ин.

 Також лідер КНДР заявив, що населення обох країн це єдиний народ, який в майбутньому повинен возз'єднатися. 

«Шляхом, яким я скористався сьогодні, щиро сподіваюся, що кожен громадянин Південної і Північної Кореї зможе скористатися ним», — підкреслив лідер КНДР.

Також Кім Чен Ин заявив, що вірить в возз'єднання корейського народу, який зможе насолоджуватися миром і процвітанням, не побоюючись війни.

Нагадаємо, Лідери двох Корей зустрілися 27 квітня у Пханмунджомі, місті в демілітаризованій зоні. Саме там у 1953-му домовилися про припинення вогню, що послужило фактичному закінченню Корейської війни. Однак формальної угоди про її завершення тоді так і не підписали.

Лідер КНДР Кім Чен Ин і президент Південної Кореї Мун Чже Ін до кінця року підпишуть договір, що формально покладе край Корейській війні, яка тривала 1950-1953-го року.