За результатами вікенду 19-21 червня у США лідерами кінопрокату стали фільми режисера Стівена Спілберґа — науково-фантастична стрічка «Парк Юрського періоду» (1993) і трилер-горор «Щелепи» (1975).

На це звернув увагу портал Deadline.

Так, за 19-21 червня в американському прокаті «Парк Юрського періоду» отримав 517 тисяч доларів. Його показали в 230 місцях у США, передусім — у кінотеатрах під відкритим небом.

А на другому місці в прокаті опинився ще один фільм Спілберґа — «Щелепи» 1975 року. Його показали в 187 місцях, він заробив за вікенд 516 тисяч доларів.

Цікаво, що до першої десятки найбільш касових фільмів у США за останній вікенд потрапив ще один фільм Спілберґа — «Іншопланетянин» (1982).

Через епідемію коронавірусу у США з березня припинили роботу кінотеатри, а зйомки нових фільмів і серіалів поставили на паузу. Водночас збереглися обмежені покази старих або недавніх стрічок у виїзних кінотеатрах та кінотеатрах під відкритим небом, де можна забезпечити дотримання соціальної дистанції.

Утім у липні більшість американських кінотеатрів планують відновити роботу. На цей же місяць заплановані прем’єри стрічок: «Несамовитий» із Раселом Кроу (10 липня), «Мулан» від Disney (теж 10 липня) і «Тенет» Кристофера Нолана (24 липня).

Поділитись: