Китай проводить масові тестування жителів міста Кашгар у провінції Сіньцзян після перших підтверджених заражень у регіоні. Наразі з 4,7 мільйона жителів міста виявили 138 безсимптомних випадків.

Про це пише BBC.

Тестування уряд проводив останні 10 днів. Перше зараження у місті підтвердили у жінки, яка працювала на швейній фабриці в окрузі міста.

Станом на неділю, 25 жовтня, тестування на COVID-19 вже пройшли 2,8 мільйона жителів Кашгару. Решта має здати обов'язковий тест протягом двох днів.

У провінції Сіньцзянь проживає в основному мусульманська уйгурська громада Китаю, яку, за словами правозахисних організацій, жорстко контролює уряд Пекіну. Так, у місті були закриті школи, а жителям не дозволялось виїжджати з міста без негативного результату тестування.

Таке вже було?

Так, Китай вже не вперше проводить масові тестування на COVID-19 у багатомільйонних міських центрах. У жовтні таке тестування пройшли 9 мільйонів жителів міста Ціндао. А у травні уряд розпорядився протестувати усіх жителів міста Ухань, де вперше зафіксували зараження COVID-19.

Як у Китаї з COVID-19?

З початку епідемії коронавірусу у Китаї зафіксували 91 151 випадок зараження. Всього китайська влада офіційно звітувала про 4 739 смерті від ускладнення коронавірусної хвороби. З квітня країні звітувала про відсутність нових заражень, однак вже у червні десятки людей у Китаї мали позитивні результати тестів.

Поділитись: