Влада Китаю ввела карантин у міському окрузі Маньчжурія (автономний район Внутрішньої Монголії) після двох підтверджених випадків зараження коронавірусом. Тепер тестування мають пройти всі жителі міста.

Про це повідомили на сайті CCTV ㅡ Центрального телебачення Китаю.

Зараження виявили після масового тестування в регіоні, яке китайська влада традиційно проводить по округах для контролю спалахів епідемії.

Після підтвердження двох позитивних тестів усю громаду Маньчжурії відправили на карантин, а місцева влада почала розслідування причин заражень.

Наразі в міському окрузі закрили всі громадські місця, зокрема освітні заклади. Місцевих жителів просять не влаштовувати масштабні збори людей і тимчасово обмежити виїзд за територію округу.

Найближчими днями тестування на COVID-19 мають пройти всі жителі міста, тобто понад 172 тисячі людей.

Таке вже було?

Так, Китай уже не вперше проводить масові тестування на COVID-19, зокрема й у багатомільйонних міських центрах. У жовтні таке тестування пройшли 9 мільйонів жителів міста Ціндао та майже п'ять мільйонів жителів міста Кашгар. А в травні уряд розпорядився протестувати всіх жителів міста Ухань, де вперше зафіксували зараження COVID-19.

Як у Китаї з COVID-19?

З початку пандемії в Китаї зафіксували 92 037 випадків заражень коронавірусом. За офіційними даними Китаю, з них 4 742 пацієнти померли від ускладнень та 86 769 людей одужали. Найбільше добових заражень у країні фіксували в лютому, коли щоденний приріст хворих вимірювався тисячами. Та вже з березня епідемія в Китаї пішла на спад. З того часу китайська влада звітує про незначну кількість заражень.

Поділитись: