Пасажири авіакомпанії Yanair Airlines не можуть вилетіти з аеропорту Бориспіль, деякі з них очікують свого рейсу з 11 червня.

Пасажири авіакомпанії Yanair Airlines не можуть вилетіти з аеропорту Бориспіль, деякі з них очікують свого рейсу з 11 червня.

У прес-службі Борисполя Громадському повідомили, що реєстрація на ці рейси не починається, оскільки компанія не подала заявку.

«Реєстрація (на рейси — ред.) ще навіть не розпочиналася, значить компанія навіть заявку не подавала», — зазначив представник прес-служби.

Він пояснив, що вся інформація про затримку рейсів є на онлайн-табло аеропорту. Проте там не вказані дані про розклад літаків авіакомпаній, що здійснюють чартерні рейси, якщо вони не подали відповідної заявки.

«Ми ж не займаємося відправленням рейсів, а тільки надаємо можливість користування інфраструктурою аеропорту для обслуговування пасажирів», — додали у прес-службі.

У соцмережах повідомляють, що деякі пасажири очікують свого рейсу ще з 11 червня. В цілому на виліт очікують близько 200 «розлючених» людей, яким співробітник Yanair Airlines «радить не блокувати вхід до аеропорту».

У прес-службі Борисполя зазначили, що ситуація в аеропорту спокійна, ніяких спроб блокування немає. 

Також представник аеропорту порадив звернутися до авіаперевізника.

У компанії Yanair Airlines не надали Громадському коментарів шодо цієї ситуації. 

Нагадаємо, вранці 28 квітня стало відомо, що у Єгипті, в аеропорту Шарм-ель-Шейх понад 200 українців не можуть вилетіти додому. МЗС повідомило, що планує забрати українських туристів двома нічними рейсами.

Частина українців змогла вилетіти з Єгипту до України кількома рейсами ввечері 28 квітня.

Зранку 30 квітня чотирма рейсами до України з Єгипту вилетіли 705 українців, які залишалися в аеропорту Шарм-ель-Шейху та чекали на повернення додому 2 дні.

Поділитись: