Між подіями, які відбуваються на території окупованого Донбасу й в іспанському регіоні Каталонія, немає ніяких паралелей.

Між подіями, які відбуваються на території окупованого Донбасу й в іспанському регіоні Каталонія, немає ніяких паралелей.

Про це заявив міністр закордонних справ Павло Клімкін, передає «РБК-Україна».

«Тут за визначенням не можна проводити ніяких паралелей. Уявіть, що зараз в Каталонії дві тисячі російських танків і броньованих машин, тисячі російських регулярних військ, десятки тисяч російських найманців і все це фінансується безпосередньо Росією», — сказав він.

Міністр також зазначив, що в цьому сенсі в Україні немає сепаратизму, але є російська агресія. Однак, за його словами, перед Україною та Іспанією стоять спільні виклики.

Раніше глава МЗС України Павло Клімкін заявив про підтримку територіальної цілісності Іспанії та її державного сувернітету. 

27 жовтня Сенат Іспанії призупинив автономію Каталонії, застосувавши 155 статтю конституції, у регіоні вводиться пряме управління. Після цього Мадрид розпустив парламент та уряд Каталонії

Глава уряду Каталонії Пучдемон не визнає указ Мадрида про свою відставку.

1 жовтня в Каталонії відбувся референдум про незалежність від Іспанії. Повідомлялося, що поліція Іспанії застосувала гумові кулі проти прихильників незалежності Каталонії.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖОбличчя Каталонії: «Так», «Ні» та інші варіанти відповідей на референдумі про незалежність.

«Найдовша Каталонська незалежність»: дві реальності однієї Іспанії.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Поділитись: