Під час зустрічі Порошенка із Трампом обговорюватимуть ситуацію навколо окупованого Донбасу, спільну тактику, безпекову співпрацю, а також сприяння США для подальшого просування реформ в Україні.

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін розповів про майбутню зустріч президента України Петра Порошенка із президентом США Дональдом Трампом.

Про це він розповів журналістам на форумі YES.

Зокрема мова йтиме про ситуацію навколо окупованого Донбасу, спільну тактику, безпекову співпрацю, а також сприяння США для подальшого просування реформ в Україні.

«Це будуть основні питання порядку денного, але які питання порушить президент Сполучених Штатів, я думаю, що краще запитати у його радника з питань Національної безпеки», — зазначив Клімкін.

Він додав, що зустріч відбудеться в рамках Генасамблеї, у ній братимуть участь радники з питань Національної безпеки, українські представники в ООН Сам Клімкін також підтвердив, що буде присутнім на зустрічі.

Міністр зазначив, що зустріч була спільною ініціативою і зауважив, що загалом в рамках Генасамблеї у президента України буде близько 20 зустрічей.

Раніше стало відомо, що президент Сполучених Штатів Америки Дональд Трамп зустрінеться з президентом України Петром Порошенком 21 вересня у Нью-Йорку в рамках 72-ї сесії Генасамблеї ООН.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Зустріч Порошенка з Трампом: головні цитати.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Поділитись: