Міністр закордонних справ України Павло Клімкін вів переговори про приєднання до партії «Голос» з її лідером Святославом Вакарчуком, проте ні до яких рішень вони не прийшли.

Про це повідомляє «Радіо НВ».

«Я його дуже ціную і поважаю, але ні до яких рішень ми не прийшли. Ми обговорюємо різні ідеї. Ніяких фінальних рішень щодо цього немає», — зазначив глава МЗС України.

Водночас, Клімкін зазначив, що не мав відношення до партії «Блок Петра Порошенка» і не збирався туди вступати.

«Я пішов у відставку, тому що просто особисто вважаю, що це правильно, що це — елемент європейської політичної культури, не важливо, що її в Україні немає. Якщо в США або Франції змінюється президент, його команда теж не залишається. Я це рішення прийняв багато місяців тому. Я б це зробив, незалежно від результатів виборів, але я не хотів про це публічно оголошувати», — сказав він.

Крім того, глава МЗС пояснив, що має намір йти в політику, бо в нього «є амбіція щось тут змінити».

«Я ніколи не був політиком, але за час перебування на посаді міністра, напевно, ним став. Я ніколи не хотів йти в політику — це завжди у мене викликало певне презирство. Але тепер я розумію, що, напевно, це одна з опцій. І не тільки опція піти в парламент існує. Я просто розмовляю і шукаю реальну команду», — розповів він.

Раніше повідомлялось, що Клімкін написав заяву про відставку з посади міністра закордонних справ.

Нагадаємо, Святослав Вакарчук створив партію «Голос» для участі парламентських виборах. Він пояснив, що не брав участі у виборах президента, бо вважає вибори у Раду важливішими.

За словами лідера «Голосу», перший законопроект, який запропонує політична сила у випадку перемоги на позачергових парламентських виборах, стосуватиметься деолігархізації.

Поділитись: