Лідер гурту «Океан Ельзи» Святослав Вакарчук представив свою партію «Голос» та повідомив про намір йти з нею на парламентські вибори, що відбудуться восени 2019 року.

Про це повідомляє кореспондент Громадського. Також Вакарчук розповів, у чому унікальність його партії.

«Відсьогодні Україна почує мій голос, ваш голос. Ми йдемо на парламентські вибори. Наша партія «Голос», — повідомив Вакарчук.

Зазначається, що списки новоствореної партії будуть формуватися після відкритого обговорення на її першому з'їзді. Наразі відомо, що до команди Вакарчука увійшли:

  • Колишня заступниця міністра економіки Юлія Клименко;
  • Колишній голова управління Transparency International Україна Ярослав Юрчишин;
  • Доктор та кардіохірург Юрій Соколов;
  • Командир роти, яка захищала Донецький аеропорт, Андрій Шараскін (у 2015 році Громадське знімало про нього матеріал "Кіборги" Правого Сектора. «Богема» та «Гатило»);
  • Громадська активістка та волонтерка, виконувачка обов'язків голови Одеської ОДА у 2016-2017 роках Соломія Бобровська.

Вакарчук чітко не пояснив, чи буде в опозиції до президента Володимира Зеленського.

«Якщо президент пропонуватиме зміни, ми вимагатимемо ще більших змін», — сказав Вакарчук.

Раніше в ЗМІ з’явилася інформація, що Вакарчук формує власну політичну силу і планує взяти участь у майбутніх виборах до Верховної Ради.

Також Святослав Вакарчук спростував інформацію про те, що він очолить партію Петра Порошенка на виборах в Раду.

28 січня лідер гурту «Океан Ельзи» Святослав Вакарчук офіційно заявив, що не братиме участі у виборах президента навесні 2019 року. Після чого кандидат у президенти від партії «Об'єднання «Самопоміч» Андрій Садовий нагадав Вакарчуку, що готовий з ним об'єднатися на парламентських виборах.

У жовтні 2018 року Вакарчук заявляв, що його не цікавить посада президента. Натомість він «зацікавлений у змінах у країні».

Поділитись: