Так міністр відреагував на ролик авіакомпанії про Чемпіонат світу з футболу в РФ, в якому випадково показали українську столицю.

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін запропонував німецькому авіаперевізнику Lufthansa зробити рекламу своїх рейсів до Києва. Так міністр відреагував на ролик авіакомпанії про Чемпіонат світу з футболу в РФ, в якому випадково показали українську столицю.

Про це Клімкін написав у Twitter.

«По-людськи розумію, чому Lufthansa надала перевагу зйомкам в Україні, а не в Росії: у нас гарно і безпечно. Але обманювати не можна. Краще знімати в Україні про Україну:) Пропоную на основі відзнятого матеріалу зробити класну рекламу своїх рейсів до Києва», — сказав міністр.

Раніше повідомлялося, що Lufthansa використала кадри з Києва для ролика до ЧС-2018 в Росії.

Німецький журналіст Борис Райтшустер, посилаючись на джерело, причетне до зйомок цього відео, розповів, що Lufthansa у своєму ролику видала Київ за Москву, тому що у Росії було важко отримати дозвіл на зйомку. 

Пізніше німецька авіакомпанія Lufthansa вибачилася за рекламний ролик до Чемпіонату світу з футболу 2018 року в РФ, знятий у Києві, та визнала, що він зачіпає почуття окремих користувачів.

Поділитись: