ENRU

Клінтон звинуватила директора ФБР і Росію у поразці на виборах

Колишній держсекретар США, екс-кандидат у президенти Гілларі Клінтон звинуватила у своїй поразці на виборах Росію і директора ФБР Джеймса Комі, зазначивши, що їхнє втручання «відлякало» виборців.

Про це Клінтон заявила у вівторок, 2 травня, на жіночому форумі у Нью-Йорку, повідомляє AFP.

Демократ заявила, що взяла на себе «абсолютну особисту відповідальність» за серію промахів в кампанії, які сприяли її поступу президенту Дональду Трампу.

Однак, вона наголосила, що значною мірою на її поразку вплинули 2 фактори.

«Я була на шляху до перемоги, поки удар комбінований з оприлюденням листа Джеймса Комі і дані WikiLeaks не викликали сумнівів у людей, що були схильні голосувати за мене, однак злякалися», — сказала Клінтон.

«Якби вибори пройшли 27 жовтня, я була б вашим президентом», — зазначила вона.

Нагадаємо, у березні WikiLeaks опублікував пошуковий архів з 30322 електронними листами і прикріпленими до них документами, відправленими й отриманими особистими сервером Клінтон. Це сталося з 30 червня 2010-го по 12 серпня 2014 року, коли вона очолювала Держдепартамент США.

28 жовтня 2016 року, перед виборами президента США, ФБР поновило розслідування, пов'язане з використанням Клінтон особистого поштового сервера для робочого листування на посаді держсекретаря США.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Україна втручалася у виборчий процес в США на користь Клінтон — Politico

Підписуйтесь на наш канал в Telegram