ENRU

Кличко прокоментував провадження НАБУ стосовно його декларації

Міський голова Києва Віталій Кличко, коментуючи провадження Національного антикорупційного бюро щодо нього, заявив, що надав Бюро всю необхідну інформацію і пояснення.

Про це Кличко повідомив у Facebook.

Міськоголова повідомив, що проінформований щодо перевірки антикорупційним органом його декларації.

«Так. Це їх робота перевіряти інформацію, зокрема, і за зверненням громадських організацій, депутатів чи журналістів», — повідомив він.

«Любителям «жувати повітря» скажу: всю необхідну інформацію і пояснення я надав НАБУ вже давно. Все, що належить мені, я задекларував — чесно і згідно з законодавством», — додав Кличко.

Стосовно будинків, про які йдеться у розслідуванні журналістів, Кличко зазначив, що «вони належать компаніям його брата».

«Як я чи мій брат заробили свої статки? Про це знає весь світ. Тому, «друзі», не шукайте чорну кішку в темній кімнаті. А тим, хто шукає, бажаю успіхів, якщо немає чим зайнятися», — підкреслив міськголова.

Нагадаємо, НАБУ зареєструвало кримінальне провадження за фактом можливого декларування недостовірної інформації міським головою Києва Віталієм Кличком після розслідуванні програми «Схеми».

Зокрема, у розслідуванні журналістів йшлося про про нібито не вказані в електронній декларації Кличка маєтки у Гамбурзі й Лос-Анджелесі, якими користується його родина.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram