УКРАЇНА

Кличко заборонив проводити заходи ГОГОЛЬFEST-2017 на сцені Театру на Подолі

1 вересня, 2017 18:42
УКРАЇНА/Кличко заборонив проводити заходи ГОГОЛЬFEST-2017 на сцені Театру на Подолі
Зберегти
Вигляд
Фестиваль ГОГОЛЬFEST-2017 не зможе провести європейську театральну програму на сцені Театру на Подолі. Нове

Фестиваль ГОГОЛЬFEST-2017 не зможе провести європейську театральну програму на сцені Театру на Подолі.

Про це повідомили організатори фестивалю, зазначивши, що всі події, заплановані на цій локації, будуть перенесені на інші майданчики.

Де саме вони будуть проходити, стане відомо в найближчі дні.

«Ми билися до останнього, просили тимчасовий дозвіл на використання простору Театру на Подолі. Сьогодні нам повинні були видати результати експертизи про те, що це абсолютно безпечне місце. Але через високу активність організації «Громада Андріївського узвозу», Віталій Кличко особисто заборонив заходити «Гогольфесту» в Театр на Подолі, щоб не провокувати цих борців за скріпи», — каже засновник фестивалю Влад Троїцький, передає Cultprostir.

 «У цій ситуації я розумію Кличка і не хотів би його звинувачувати, тому що ці активісти агресивні. Якби він дозволив, ймовірно, вони б почали організовувати протести перед мерією, палити шини тощо», — додав він.

Водночас, громадська організація «Громада Андріївський Узвіз» заявила, що «щиро вдячна Владу Троїцькому і всім організаторам та учасникам фестивалю #ГОГОЛЬFEST за розуміння ситуації та перенесення заходів та вистав фестивалю з будівельного майданчика Театру на Подолі на інші локації».

«Проводення фестивалю у будівлі, що не здана в експлуатацію, щодо якої за розпорядженням мера міста діє спеціально створена робоча група з пошуку шляхів врегулювання ситуації навколо новобудови Театру на Подолі, було б неповагою до українського законодавства та проблем з якими стикається місто в своїй пам'яткоохронній та містобудівній сферах», — ідеться у повідомленні ГО у Facebook. 

Учасники «Громади Андріївського узвозу» борються за знесення будівлі Театру на Подолі, вважаючи, що вона псує зовнішній вигляд історичної частини Києва. 

Європейська програма ГОГОЛЬFEST-2017 була сформована спеціально під локацію Театру на Подолі. Зараз, менше, ніж за тиждень до початку фестивалю, організатори змушені переносити події на інший майданчик. Розглядається нещодавно відкрита «Сцена 6» у Центрі Довженка, але щоб провести там європейські вистави, потрібно зміщувати всю українську театральну програму.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Театр на Подолі»: які ноу-хау очікують на глядачів.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Пов`язані новини