Світ

КНДР готова обговорити з США відмову від ядерної зброї

9 квітня, 2018 13:12
Світ/КНДР готова обговорити з США відмову від ядерної зброї
Зберегти
Вигляд
Північна Корея висловила готовність до перемовин щодо денуклеаризації Корейського півострова під час майбутньої зустрічі Кім Чен Ина та Дональда Трампа.

Північна Корея висловила готовність до перемовин щодо денуклеаризації Корейського півострова під час майбутньої зустрічі Кім Чен Ина та Дональда Трампа.

Про це повідомляє  Reuters із посиланням на американського чиновника.

На умовах анонімності чиновник повідомив агентству, що США та північнокорейські офіційні особи нещодавно провели таємні контакти, в яких Пхеньян прямо висловив готовність обговорювати питання денуклеарізації півострова під час майбутньої зустріч глав держав.

Також зазначається, що у КНДР не повідомили, яким чином розглядають питання денуклеарезації, яку Вашингтон бачить в повній відмові Пхеньяну від своєї ядерної програми.

Раніше повідомлялось, що США та Північна Корея ведуть секретні прямі переговори про підготовку до зустрічі між президентом Дональдом Трампом і лідером КНДР Кім Чен Ином.

9 березня президент Трамп повідомив про підготовку зустрічі з лідером Північної Кореї Кім Чен Ином. Говорячи про майбутню зустріч з Кім Чен Ином, Трамп заявив, що вони можуть «укласти найбільшу угоду в світі».

28 березня лідер Північної Кореї Кім Чен Ин заявив, що готовий вести діалог з США і провести зустріч на вищому рівні з президентом Дональдом Трампом.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Таємниця ядерної кнопки: її не існує.

Пов`язані новини