Світ

КНДР та Південна Корея встановили прямий канал зв'язку між лідерами країн

20 квітня, 2018 15:36
Світ/КНДР та Південна Корея встановили прямий канал зв'язку між лідерами країн
Зберегти
Вигляд
Технічно КНДР і Південна Корея перебувають у стані війни, оскільки військовий конфлікт 1950-1953 року завершився перемир'ям, а не мирним договором.

КНДР та Південна Корея встановили пряму телефону лінію зв'язку між офісами глав держав. Це має налагодити контакт між північнокорейським лідером Кім Чен Ином та південнокорейський президентом Мун Чже Іном, повідомляє Yonhup. 

Пряма телефонна лінія з'єднує офіс президента Мун Чже Іна в Сеулі та комісію державних справ у КНДР. 

Технічно КНДР і Південна Корея перебувають у стані війни, оскільки військовий конфлікт 1950-1953 року завершився перемир'ям, а не мирним договором.

У Сеулі заявляють, що прямий зв’язок між лідерами може сприяти подальшому послабленню напруги на Корейському півострові, оскільки багато минулих конфліктів були викликані непорозумінням чи відсутністю зв’язку.

Раніше повідомлялось, що Північна Корея наполягає на зустрічі Трампа та Кім Чен Ина у Пхеньяні.

Нагадаємо, 9 березня президент Трамп повідомив про підготовку зустрічі з лідером Північної Кореї Кім Чен Ином. Говорячи про майбутню зустріч з Кім Чен Ином, Трамп заявив, що вони можуть «укласти найбільшу угоду в світі».

28 березня лідер Північної Кореї Кім Чен Ин заявив, що готовий вести діалог з США і провести зустріч на вищому рівні з президентом Дональдом Трампом.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Таємниця ядерної кнопки: її не існує.

Пов`язані новини