Влада Північної Кореї заявляє, що провела наземні випробування нового типу ракетного двигуна високої тяги, який лідер країни Кім Чен Ин називає «революційним проривом космічної програми КНДР»

Влада Північної Кореї заявляє, що провела наземні випробування нового типу ракетного двигуна високої тяги, який лідер країни Кім Чен Ин називає «революційним проривом космічної програми КНДР».

Про це повідомляє Aljazeera.

Кім Чен Ин взяв участь у випробуваннях, що проходили на полігоні Сохе. За повідомленням Центрального агентства новин країни, випробування були призначені для того, щоб підтвердити потужність двигуна та оцінити надійність його системи управління та структурної безпеки.

Лідер КНДР назвав випробування «великою подією, що має історичне значення, та революцією для ракетної промисловості країни».

Нагадаємо, що Північна Корея здійснила запуск чотирьох балістичних ракет, які пролетіли близько тисячі кілометрів і впали в море. Три з них впали у виключній економічній зоні Японії, не завдавши шкоди.

Пізніше влада КНДР повідомила, що запустила 6 березня чотири балістичні ракети з метою відпрацювати можливі удари по військових базах США, розташованих в Японії.

У свою чергу Радбез ООН засудила запуск балістичних ракет Північною Кореєю.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись: