Життя

Книга «Плинні ідеології» ведучого Громадського Володимира Єрмоленка стала «Книжкою року-2018» в 2 номінаціях

Життя/Книга «Плинні ідеології» ведучого Громадського Володимира Єрмоленка стала «Книжкою року-2018» в 2 номінаціях
Зберегти
Вигляд
lead
Книга «Плинні ідеології» журналіста та письменника Володимира Єрмоленка, який є ведучим програми «Громадське.Світ», отримала нагороду «Книжка року-2018» в номінаціях «політологія» та «нон-фікшн».

Двадцята церемонія вручення премії пройшла в Українському домі. На врученні були присутні президент Петро Порошенко та генеральний прокурор Юрій Луценко.

«Я не очікував цієї нагороди абсолютно, оскільки за цю книжку я раніше отримав вже дві премії. Перша — спеціальна відзнака голови журі BookForum Best Book Award та друга, особисто дуже важлива для мене премія ім. Шевельова. Я не був на нагородженні, оскільки в цей час був з лекцією в Житомирі і фізично не міг бути присутнім. Тож це дуже великий сюрприз для мене. «Плинні ідеології» я писав досить великий час. В основу лягла моя французька дисертація.

З усіх книжок це найтитулованіша, вона отримала вже 4 нагороди і я дуже цьому радію», — прокоментував вручення премії Єрмоленко.

«Плинні ідеології. Ідеї та політика в Європі ХІХ-ХХ століть» вийшла друком в 2018 році у видавництві «Дух і літера».

17 грудня Єрмоленко з цією книгою отримав премію ім. Юрія Шевельова за досягнення в галузі есеїстики. Тоді серед номінантів також були Віталій Пономарьов з книгою «Історія на власній шкірі» та автор «Церебро» Андрій Бондар.

Нагадаємо, Громадське запускає новий цикл телевізійних інтерв’ю «Україна розумна». Це серія авторських інтерв'ю Володимира Єрмоленка

/Анастасія Блаватник

Більше про:
# Громадське
Пов`язані новини