Міжнародний фестиваль «Книжковий Арсенал» потрапив у шорт-лист номінантів на премію Лондонського книжкового ярмарку International Excellence Awards 2019 у номінації «Літературний фестиваль».

Окрім «Книжкового Арсеналу», за нагороду в номінації змагатимуться ще два фестивалі — Міжнародний літературний фестиваль в Утрехті (Нідерланди) та Міжнародний літературний фестиваль у Макасарі (Індонезія).

«Вперше цього року Лондонський книжковий ярмарок буде представлений на Книжковому Арсеналі кількома важливими подіями. Але починати співпрацю із номінування на таку почесну нагороду — це дуже приємно, хоча й несподівано для нас. Це свідчить насамперед про незалежну експертну оцінку, адже щороку у Лондоні відзначають найцікавіші явища у літературі, видавничій і бібліотечній справі», — розповіла генеральна директорка Мистецького арсеналу Олеся Островська-Люта.

Літературні фестивалі відзначають такою премією в Лондоні з 2016 року. За цей час переможцями ставали фестивалі з Бразилії, Індії та Малайзії. 

«Сподіваємось, що настав час повернути нагороду у Європу», — зазначила координаторка «Книжкового Арсеналу» Оксана Хмельовська.

Церемонія нагородження відбудеться 12 березня 2019 року у виставковому центрі «Олімпія» в Лондоні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Прочитано і рекомендовано: 10 новинок «Книжкового Арсеналу»

International Publishing Industry Excellence Awards — це міжнародна премія, заснована Лондонським книжковим ярмарком та Британською асоціацією видавців, що має на меті продемонструвати світові досягнення й інновації видавничої справи.

Поділитись: