У Київському національному університеті імені Тараса Шевченка спростували, що студенту вузу матимуть двомісячні канікули.

У Київському національному університеті імені Тараса Шевченка спростували, що студенту вузу матимуть двомісячні канікули.

Про це у коментарі Громадському повідомив проректор університету з науково-педагогічної роботи Володимир Бугров.

За його словами, офіційно зимові канікули у студентів триватимуть з 1 по 23 січня 2018 року. У цей час студенти не відвідуватимуть пар і не матимуть ніяких завдань.

Водночас з 24 січня по 28 лютого — в університеті розпочинається «місяць практики та спеціальних занять». Під час цього періоду студенти навчатимуться, але не перебуватимуть в аудиторіях.

Повноцінні аудиторні заняття у студентів почнуться 1 березня 2018 року. Про це також йдеться в офіційній заяві щодо графіку роботи університету, оприлюдненій на сайті вузу.

Крім того, так званий місяць практики буде лише у частини основних факультетів та інститутів. Низка інших факультетів працюватиме.

«Не буде ніяких канікул, університет працює, викладачі працюють, навчаються військовий інститут, інститут біології та інші інститут та факультети», — повідомив Бугров.

Також він розповів, що у лютому у трьох корпусах будуть проводитись планові роботи з утеплення, передбачені Кіотським кліматичним протоколом.

Раніше голова «Асоціації споживачів енергетики та комунальних послуг» Андрій Герус повідомив, що університет імені Тараса Шевченка «розпустив студентів до весни» через відсутність коштів для оплати за тепло та електроенергію.

«Формально — це називається «дистанційне навчання». Але всі розуміють, що ні методики дистанційного навчання, ні кваліфікації викладачів для дистанційного навчання у нас немає», — написав він.

Поділитись: