Koktebel Jazz Festival у 2019 році відбудеться на Трухановому острові в Києві 6,7 і 8 вересня.

Про це в інтерв’ю Громадському повідомила президентка фестивалю Лілія Млинарич.

Після окупації Росією українського Криму Koktebel Jazz Festival проходив в Одеській області — з 2014 року у Затоці, у 2016-2018 роках — в Чорноморську.

За словами Лілії Млинарич, фестиваль 2019 року пройде у «дачному форматі»: програма буде більш сфокусована саме на джазовій музиці, а також — кримській сучасній культурі.

«Ми хочемо взяти, як ми назвали, творчу відпустку, і зробити дуже атмосферну, камерну й акустичну програму. Ми хочемо згадати, звідки прийшли. Ми хочемо зробити свято музики. Ми дуже хочемо, щоб це була кримська музика», — зазначила президентка фестивалю

Частину запланованих на 2019 рік хедлайнерів перенесуть на наступний рік. На місце проведення Koktebel Jazz 2020 планують оголосити тендер.

«Наша публіка цікава, енергійна і динамічна. Можемо показати їй ще красиві місця у Херсонській області, в Миколаївській», — каже Млинарич.

У 2018 році Koktebel Jazz Festival відвідали понад 13 тисяч слухачів. Цього року фестиваль в Чорноморську вирішили не проводити через зволікання у вирішенні організаційних питань з боку Іллічівського порту з питань оренди бази «Чайка», а також відсутність допомоги з боку міської ради Чорноморська. Мешканці Чорноморська просили сприяти проведенню фестивалю через електронну петицію, але у відповіді на звернення міський голова Чорноморська Валерій Хмельнюк відповів, що «за кошт бюджету міста Чорноморська неможливо профінансувати орендну плату бази відпочинку «Чайка» для проведення фестивалю, який є комерційним проектом».

Поділитись: