Зранку 20 грудня ситуація на Одеській трасі залишалася складною. З ночі сотні фур та автівок стояли у заторі, застряглі авто витягав трактор.

Зранку 20 грудня ситуація на Одеській трасі залишалася складною. З ночі сотні фур та автівок стояли у заторі, застряглі авто витягав трактор.

На місці події перебували журналісти Громадського.

Фури стояли на трасі у два ряди, дехто з водіїв повідомляв, що в заторі вже понад добу.

Пізніше ДСНС опублікувала інформацію про те, що затор простягається на 7,5 кілометрів.

«У Київській області на ділянці автодороги Київ — Одеса між містом Біла Церква та містом Жашків Черкаської області через сніг та лід на дорогах утворився затор, загальною довжиною 7,5 км», — ішлося в повідомленні.

Повідомлялося також, що автомобілі почергово буксирують 19 тягачів, а із заметів вивільнили понад 400 автомобілів.

«Я стояв з 12:30 вівторка. Усі сюди поїхали й ми поїхали. У Європі ніхто з водіїв не порушує, а в нас усі порушують, бо ніхто майже не штрафує. Усі порушили, і я порушив. Зараз от прорвався із затору і намагатимуся доїхати до Одеси», — прокоментував Громадському водій вантажівки Олександр.

За його словами, винні в транспортному колапсі як водії фур, так і автоперевізники, які не взяли до уваги погодні умови.

Пізніше голова Національної поліції Сергій Князєв повідомив, що на трасі Київ — Одеса на межі Київської і Черкаської областей відновили рух в обох напрямках.

Нагадаємо, на трасі Одеса-Київ близько 800 вантажівок застрягли через ускладнення погодних умов.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile